fbpx

Prekiaujame aromatizuojančiom click kapsulėm, kurios suteikia dūmui skonį ir taip pat rūkomaisiais vitaminų inhaliatoriais.

Prekiaujame ne tik Lietuvoje bet ir visoje Europos sąjungoje.

Efektyviai ir kryptingai dirbame ieškodami naujų bendradarbiavimo galimybių, kadangi mūsų asortimentas laikui bėgant didės, tam kad išpildytume kiekvieno pirkėjo poreikius. Tikimės, kad iš šiuo metu esančio plataus skonių pasirinkimo, kiekvienas klientas ras sau mėgiamą skonį ir džiaugsis juo, su kiekvienu dūmo įtraukimu.

Kadangi Lietuvos Respublikoje NAUDOTI SKONIUS TABAKO GAMINIAMS/GAMINIUOSE (cigaretėms, kaitinamajam tabakui, cigarelėm, cigaram) yra draudžiama, tad mūsų prekė yra skirta kaitinamųjų lazdelių filtrams, kurie savo sudėtyje neturi nikotinodervųtabako ir formaldehido.

 

Rūkomas inhaliatorius

Naujoviškas bei paprastas būdas gauti energijos, koncentracijos, vitaminus miego bei kitas savybes. Priklauso nuo pasirinkto inhaliatoriaus. užtikrinantis maksimaliai greitą bei kokybišką medžiagų įsisavinimą išvengiant virškinamojo trakto kelio. Į Jūsų organizmą pateks tik veiklioji medžiaga, kuri neapkraus vidaus organų papildomų medžiagų virškinimu. Įkvėpus medžiagas, per plaučius jos patenka tiesiai į kraują. Gamyboje naudojami ingredientai yra iš JAV.

 

RŪKOMI INHALIATORIAI

Norintiems mesti rūkyti. Rūkomas inhaliatorius – puiki priemonė norintiems lengviau mesti rūkyti. Cigaretes pakeitus inhaliatoriais, išlaikomas įprotis ir procesas, tačiau organizmui nekenkiama nikotinu.

Metusiems rūkyti – tai puikus sprendimas pakeisti ritualą sveikesniu ir negrįžti prie cigarečių.

Svarbiausia, kad inhaliatorių sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų!

Inhaliatoriai nesukelia priklausomybės!

 

INHALIACIJA

Veiksmingas naudingų medžiagų pasisavinimas. Įkvepiant veikliosios medžiagos pasisavinamos maksimaliai greitai! Rūkomojo inhaliatoriaus veikliosios medžiagos per plaučius patenka tiesiai į kraują, todėl nėra apkraunamas virškinimo traktas. Taip pat, išvengiamas neefektyvus medžiagų įsisavinimas, kadangi kai kurie vitaminai ir mikroelementai skrandyje virškinami itin sunkiai.

Įkvepiant į Jūsų organizmą pateks tik naudinga veiklioji medžiaga, kuri neapkraus vidaus organų papildomų medžiagų virškinimu! Jokio nikotino, kofeinio ar kalorijų – tik greita nauda organizmui!

 

 

MB “Skonis kitaip”
Įmonės kodas 305599845

Tel.: +37069299253
El. paštas: info@mixpops.lt

Adresas: Merkinės g. 13, LT-66265 Druskininkai